Новый директор Школы панянок в реалити «Від пацанки до панянки» Ольга Фреймут считает себя экспертом в вопросах женственности. Ведущая рассказала, что нужно делать, чтобы стать пацанкой. Но если быть ею вы не хотите, тогда действуйте от обратного.

5 признаков того, что ты пацанка:

  • Признак 1. Визуальное сходство с мужчинами.

– Ви дуже схожі на чоловіка, і все для цього робите: жести, манери… У вас не депільовані ноги й навіть вуса. Ви постійно скручені, а замість того, щоб усміхатися – регочете, – рассказывает Ольга Фреймут. – Також не контролюєте себе у словах, вам постійно хочеться щось відригнути, сплюнути. Якщо подивитись у вашу кишеню, то там обов’язково буде десять копійок, обгортка від цукерки і запальничка. А за вушком у вас не волоссячко, а жуйка.

  • Признак 2. Вы отдаете предпочтение драке.

– Якщо за сусіднім столиком хтось голосно пережовує їжу, ви мовчки встаєте і безцеремонно даєте стусана цій людині. Якщо хтось ображає ваших рідних, ви також готові битися мало не до смерті, – продолжает Фреймут. – Я знаю, що кажу, – серед моїх вихованок є така учениця, яка пишається тим, що всіх лупить, і в її колекції не ляльки Барбі, а гіпси.

  • Признак 3. Хирург – ваш любимый врач.

– Якщо ви помітили, що надаєте перевагу лікарю-хірургу і тому, хто загоює рани, а не ходите до гінеколога, офтальмолога, стоматолога чи психолога – то ви точно пацанка! – говорит Ольга Фреймут.

  • Признак 4. Любовь к пиву.

– Навіть на формальній вечері ви замовляєте пиво. А офіціанта ви кличете не «прошу, пане», а так «ей, пффффф, йди сюди», – подчеркивает Фреймут.

Признак 5. Ваш ребенок вас стесняется.

– Ваше дитя не хоче, щоб ви ходили на дитячі свята, на батьківські збори чи взагалі на якісь колективні збори, де його чи її друзі, – уточняет Ольга Фреймут. – Дитина хоче вас перевдягнути, адже у спортивному костюмі ви ходите не лише у спортзал, а й до церкви, і до свекрухи на обід.