Правила созданы для максимально удобного пребывания людей на форуме.
Общие положения, права, запреты:

Регистрация


будет использоваться для идентификации форумом


email должен быть существующим


пароль должен содержать как минимум 8 символовПользовательское соглашение

Обсудить на форуме

Стріп-денс. Мастерклас

 
Стрип-дэнс. Мастеркласс Дівча! Кожна з нас знає, що зустрічають по одягу, а точніше на вигляд, і якщо добре зустріли, то до-олго не хочуть проводжати. Ну, хто з нас хоч раз не намагався підкоригувати свою фігуру, не говорячи вже про щоденний ритуал перед дзеркалом, хто з нас хоч раз не сідав на безглузду, і в більшості випадків, даремну дієту?  Кожна з нас може тритомник написати про різні дієти, про їх користь і наслідки. Але ж, чого не зробиш ради того, щоб бути стрункіше Вальки, Люськи, Галки (свій варіант), або шикарно виглядати на прийдешній вечірці!

Не винаходитимемо велосипед, а подивимося, як  зірки вмудряються бути владарками  шикарнейшего «зброї». Не багато озиратимемося, а приведемо тільки 2 приклади, але яких!  Колишня співачка, обличчя «playboy», а зараз голлівудська актриса Кармен Електра, і не менш відома «відчайдушна домогосподарка» Єва Лангорія  вдячні своєю фігурою і ваблячою сексуальністю не дієтам, не тренажерам . а стріп-денсу!!! Ні, вони не танцюють стриптиз в галасливих, задимлених барах, вони просто танцюють його у фитнес-клубах, в танцювальних залах.

Лангорія, наприклад, є щасливою владаркою повністю обладнаного залу для спріп-фітнеса удома, у власному підвалі. У чому ж корисність цього нового, але такого, що вже встигло стати модним і популярним, фітнеса?  Спершу постараємося зрозуміти, що таке стрипиз-пластика. Стріп-денс  - це можливість навчиться еротично рухатися під будь-яку музику, спалити зайві калорії і відчути себе упевненіше і спокусливо. Стріп-денс  -  це не стриптиз, заняття проходять в одязі і у взутті на каблуках - вас учитимуть не роздягатися, а граціозно рухатися. В наші дні сам стриптиз є мистецтвом володіти своїм тілом, і головне мистецтвом спокушати, майже не роздягаючись!

Тепер зупинимося на полезностях саме цього виду фітнеса. Тренування тривати приблизно годину-півтора,  за цей час ви встигнете добре розтягнутися, розучити елементи акробатики, зможете вдосталь повілять стегнами і попрацювати над проблемними місцями (сідниці, прес, стегна, м'язи ніг).  І все це під ритмічну, приємну музику з неприхованим задоволенням.  Крім того, стрип-тренування  є і кардио-тренуванням, за рахунок своєї ритмічності і рухливості, а це означає, що ми під час тренувань тренуємо не тільки м'язи тіла, але і сердечнососудістую систему. Цей вид фітнеса можна порівняти  з уроком інтенсивних  танців, до речі, за годину таких танців організм спалює приблизно 500 калорій!!! До  плюсів так само можна додати і той факт, що результати ощутіми вже через місяць. А мінуси? Їх просто немає! Після тренувань, хоч утомлено себе відчуваєш, зате  заряд емоцій вистачає до наступного тренування!

Отже не втрачайте час перед монітором, а  біжіть записуватися в найближчий фитнес-клуб удосконалювати свою найсильнішу зброю!
 
 
 
 
Загрузка...
 
 
форум для приятного общения
 
Погода, Новости, загрузка...

Видео

 
Вход на сайт
( регистрация )
( забыли пароль? )